צרו קשר
ּ

צילום בר מצווה

בר המצווה הוא אחד הימים המרגשים ביותר בחייו של כל נער. זהו היום המסמל את המעבר שלו מילד לנער בוגר. יום בר המצווה הוא יום מיוחד במינו, ורובם המוחלט של הנערים חוגג אותו בצורה ייחודית וגדולה, בידיעה שזהו יום שלא יחזור עוד. כל אחד חוגג את בר המצווה שלו בצורה שונה מעט, אולם ברוב המקרים בדובר במסיבה גדולה, בהשתתפותם של כל חבריו של נער בר המצווה, בני המשפחה ועוד.

צילום בר מצווה מרגש ומקצועי

צילום בר מצווה הוא אחד החלקים המשמעותיים ביותר באירוע. הצילום יוצר עבור הנער מזכרת ייחודית אשר תלווה אותו למשך שארית חייו, מזכרת מיום מיוחד שבו הפך באופן רשמי לגבר. כיום, אירועי בר מצווה מורכבים ממספר פריטים משמעותיים, וצילום בר מצווה תופס חלק גדולה מהם. צילום בר מצווה בסיסי הוא, למעשה, תיעוד של אירוע בר המצווה. כמובן, ברוב המקרים מקבלים לאחר האירוע אלבום דיגיטלי מעוצב המכיל תמונות מכל חלקי המסיבה, אלבום אשר מהווה מזכרת ייחודית ומרגשת. אולם בנוסף לתיעוד האירוע, צילום בר מצווה כולל חלקים נוספים, כמו למשל בוק בר מצווה – סדרת צילומי סטודיו של נער בר המצווה, אשר מהווים מזכרת לגיל המיוחד הזה וגם מוצגים, ברוב המקרים, באירוע בר המצווה עצמו. חלק נוסף של צילום בר מצווה הוא קליפ לבר המצווה – אשר מוצג גם הוא באירוע, וכולל אלמנטים שונים מחייו של הנער.

איך לבחור צלם לצילום בר מצווה?

תכלת – צילום אירועים היא חברה לצילום אירועים אשר פועלת בתחום מזה כ-15 שנה. חברת תכלת מציעה לכם חבילות צילום שונות, הכוללות צילום אירועים, בוק או יצירת קליפ לבחירתכם, או כמה מן האופציות גם יחד. כאשר ניגשים לבחור צלם לבר מצווה, כדאי לשים לב שיש לצלם גישה לבני נוער, כדי שיוכל ליצור בוק מתאים ולצלם את האירוע בצורה טובה. הצלמים של תכלת מקצועיים ומנוסים מאד בצילומי בר מצווה, ויוציאו מתחת ידיהם תמונות נפלאות המשקפות את האווירה באירוע. בתכלת תוכלו לראות מלכתחילה דוגמאות לתמונות שצולמו באירועים דומים, על מנת שתוכלו להתרשם מן הסגנון.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ