צרו קשר
ּ

צלם לבר מצווה

מעוניינים בצילומי סטילס למסיבת בר המצווה עם המשפחה והחברים? צלם לבר מצווה הוא נדבך אינטגרלי בתיעוד המעבר מנערות לבגרות. בחירה בצלם מקצועי לחגיגת בר המצווה תוביל להפקת צילום בר המצווה ברמה הגבוהה ביותר.

צלם לבר מצווה – תיעוד של אירוע מרגש

כאשר אתם בוחרים בצלם שיתעד את העלייה לתורה של הבן שלכם והחגיגה לאחר מכן, רצוי שתבצעו עבודת מחקר מעמיקה: החל מצלם מקצועי בעל ניסיון בצילום אירועי בר מצווה, לצד החבילות השונות שצלמים נוהגים להציע ומה הן כוללות – בואו נסקור בקצרה אלו עבודות צילום קיימות בחבילות אלו.

  1. קליפ – אירועים רבים טומנים בחובם אלמנטים שונים שיוצרים יחדיו זיכרון מושלם. צילום קליפ הוא אחד מהם. שימוש בטכנולוגיות צילום והקלטה מתקדמות, לצד עריכת הקליפ עם אפקטים מרהיבים יעניקו לאירוע בר המצווה של הבן שלכם את הטאץ' הנוסף ואת הזיכרון החי שיישאר אתכם לעד.
  2. מצגת – ישנם נערים שאוהבים לטייל בארץ ובחו"ל, או כאלו שנהנים לשחק כדורגל: תחביבים, אין ספק, הם חלק חשוב מהיומיום של בני המצווה. בהתאם לכך, מצגת מוצלחת תדע להציג כל פרט ופרט מכך לצד ההומור המאפיין את הנער וכמובן – את משפחתו ואת חבריו. רצוי להתייעץ עם צוות הצילום שיכוון אתכם באלו תמונות רצוי לבחור, ובאיזה סוג עריכה ואפקטים להשתמש כדי להפיק את המצגת.
  3. בוק – בוק איננו טרנד המיועד לבנות המצווה בלבד: ישנם נערים רבים שישמחו לתעד את עצמם לקראת העלייה לתורה. בין אם אתה חובב טבע, טניס או סוסים – לאורכו של יום הצילום תצטלם במגוון פוזות ובלוקיישן שישקף את האופי שלך באופן המרבי.

צלם לבר מצווה בצפון

צלם לבר מצווה בהוד השרון – תכלת צילום אירועים

בין אם מדובר בבוק, במצגת או אפילו במגנטים מהאירוע: הבחירה בצלם מקצועי לצד חבילת צילום מספקת תוביל לזיכרון מצולם חי, חוויתי ובלתי נשכח. יקי יעקב, צלם וותיק ועתיר ניסיון, ידע להתאים את סוג הצילום, כמו גם את חבילת הצילום, לחתן בר המצווה ואף לעמוד בתקציב של המשפחה.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ