צרו קשר
ּ

אודות

ברוכים הבאים לתכלת צילום אירועים,

תכלת צילום אירועים מספק שירותי צילום אירועים לחתונות, בריתות, ימי הולדת, מסיבות, אירועים עסקיים, ארגונים ומוסדות.

תכלת צילום אירועים החלה את פעילותה לפני 25 שנים עם אהבה גדולה לעולם הצילום, אהבה שהחלה עוד בגיל הילדות של יקי (מנכ"ל תכלת) ונמשכת בהרמוניה מדהימה כבר עשרות רבות של שנים. בשנותיו הראשונות יקי נתן שירותי צילום באמצעות מצלמת ווידיאו פשוטה ומצלמת פילים לצילומי סטילס.

כיום, מאז חלו תמורות רבות בטכנולוגיית אביזרי הצילום יקי נעזר בציוד המתקדם ביותר בעולם הציוד, מצלמות כתף דיגיטאליות על חוטיות, מצלמות סטילס דיגיטאליות המיוחדות לצילום ברגעי צילום קשים כגון תנועה חדה, זווית לא נוחה. כמו כן תכלת נעזרת באירועים גדולים או על פי הזמנת הלקוח במצלמת רחף, וכן באביזרי תאורה ואווירה מיוחדים ליצירת סטודיו צילום לכל המשפחה באולם האירועים.

הצוות של תכלת צילום אירועים הינו צוות מיומן, בעל ניסיון רב בתחום. אנו מאמינים כי שני תכונות עיקריות הופכות צוות צילום לצוות מנצח, יחס אדיב ומתחשב לכלל האורחים באולם ואיכות ומקצועיות ברמת הצילום.

למה תכלת צילום אירועים?

צילום זאת אמנות. היכולת להנציח אירועים ולהצליח להביא לידי ביטוי את האווירה, הריחות וההתרגשות שאופפת את האירוע היא יכולת השמורה רק לאומני צילום אמיתיים. בזכות התשוקה שמלווה את הצלמים שלנו לאורך כל האירוע, והיחס שלהם למקצוע כעל אמנות אמיתית – אנחנו לא מצלמים אלפי תמונות על מנת שמה שיתפוס יתפוס.. אנחנו דואגים שכל תמונה באלבום תצליח להציף בכם את החוויות וההתרגשות שהייתה בחתונה גם בעוד שלושים שנה.

עמידה ביעדים ובחוזה – כשאנחנו מסכמים עם בעלי השמחה פרטים שונים, כגון עיצוב אלבומים, כמות תמונות, סוג ווידיאו, קליפ וכדו' אנו דואגים לעמוד בכל הדרישות והציפיות של בעלי השמחה. עמידה בזמנים היא חלק מהמוטו שלנו כנותני שירות אדיב ומקצועי. כי שירות אדיב זה לא רק חיוכים זה גם עמידה ביעדים וקיום כל הסכומים הראשונים.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ