צרו קשר
ּ

בוק בת מצווה בזול

בת מצווה הוא אירוע של פעם בחיים: אירוע המסמל את המעבר מילדה לנערה – גיל מרגש ובלתי נשכח. כחלק מהמסורת המלווה את אירוע בת המצווה, אחד הרגעים המיוחדים ביותר שהפכו לחלק בלתי נפרד מבת המצווה הוא הבוק: סט צילומים המנציח את הנקודה החשובה בחייה של כל נערה. יחד עם זאת, תכנון בת מצווה הוא תהליך ארוך ולעתים גם מתיש. מלאכת החיפושים הבלתי נגמרת אחר מקום לערוך בו את האירוע, בחירת הקייטרינג ומציאת השמלה המושלמת. מחפשים צילום בוק בת מצווה בזול וברמה גבוהה? אתם יכולים להפסיק את החיפושים. חברת תכלת צילום ברמה אחרת, בעלת 25 שנות ניסיון בתחום ואהבה גדולה לעולם הצילום, תעניק לכלת בת המצווה בוק בלתי נשכח.

כיצד בוחרים צלם בוק בת מצווה בזול?

צילומי בת המצווה הם חוויה מרגשת של פעם בחיים. מדובר ביום המוקדש אך ורק לילדת יום ההולדת שהפכה לנערה, בסביבה קסומה ומשפחתית, יום שבו הנערה נמצאת במרכז תשומת הלב. בעזרת צוות צילום מקצועי, ציוד מתקדם והרבה יצירתיות, תכלת צילום אירועים תפיק עבורך את הבוק שתמיד חלמת עליו ובמחיר נוח לכל כיס. אז מה כוללים צילומי בת המצווה של תכלת צילום אירועים?

 

  • אווירה חמה ומשפחתית – צילומי בת המצווה מתמקדים כמובן בכוכבת האירוע, כלת בת המצווה, אך בתכלת צילום אירועים אנו מאמינים כי גם צילומי הבוק יכולים להפוך לחוויה משפחתית משותפת. אנו מזמינים את כל חברי המשפחה להגיע לצילומים, לתמוך, לעודד, ולצחוק עם ילדת יום ההולדת.
  • הפקה אישית, בדיוק לטעמך – הנערה רוצה לערוך בוק בת מצווה בטבע ? או אולי בסטודיו מקצועי ובאווירה אופנתית? אנחנו כאן כדי להפיק עבורה את הבוק שתמיד חלמה עליו. לפני הצילומים ניפגש להיכרות קצרה בין צוות הצילום לבין בני המשפחה כדי להחליט יחד כיצד ליצור את הבוק המושלם עבור הנערה.
  • היום שאחרי הצילומים – העבודה על הבוק אינה מסתיימת אחרי הקליק האחרון. אחרי הצילומים נבצע עבודת עריכה מקצועית ונבחר את התמונות המוצלחות ביותר, כך שכל מה שיישאר לכם לעשות הוא לקבל את הבוק לידיכם וליהנות ממנו.

 

בואי להגשים חלום – תהיי כוכבת ליום אחד

יום צילום הבוק הוא אחד הימים המרגשים בבת המצווה, יום שהוא כולו שלך. בחרי את הבגדים האהובים עלייך, סדרי את השיער כמו שאת אוהבת ואנחנו נעזור לך להגשים את החלום. בוק בת מצווה בזול יכול להיות איכותי ומקצועי, שכן בתכלת צילום אירועים אנו מאמינים כי לכל אחת מגיע היום המיוחד שלה. באמצעות המחירים ההוגנים בשוק, צוות מקצועי, ציוד מתקדם ויחס אישי, מטרתנו היא ליצור עבור כלת בת המצווה את הבוק המושלם, שיעצים ושישמח אותה גם כאשר תדפדף בו בעוד שנים רבות.

בוק בת מצווה בזול

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ