צרו קשר
ּ

בוק בת מצווה

בוק בת מצווה הוא טרנד חדש יחסית אשר נעשה נפוץ במהירות מדהימה. בוק בת מצווה הוא למעשה ספר המכיל סדרה של תמונות סטודיו מקצועיות של נערת בת המצווה. בוק בת מצווה מוצג ברוב המקרים במסיבת בת המצווה של הנערה לעיני האורחים, ולאחר מכן, הוא משמש כמזכרת מיוחדת לגיל הנפלא כל כך של בת המצווה.

למה לעשות בוק בת מצווה?

ראשית, בוק בת מצווה מקצועי מהווה מזכרת ייחודית מגל שהוא כל כך מיוחד. גיל בת המצווה הוא הגיל שעל קו התפר בין הילדות לבגרות. זהו גיל אשר חולף במהירות רבה, ובוק בת מצווה הוא דרך מושלמת להנציח אותו. בימינו, לכל ילד וילדה ישנה מצלמה אישית, ותמונות רבות מהזדמנויות שונות. אולם אף תמונה ביתי אינה משתווה לתמונות סטודיו איכותיות אשר מצולמות על ידי צלם מקצועי. בסטודיו יכולה נערת בת המצווה להצטלם בפוזות ייחודיות, שלא יבואו לידי ביטוי בהזדמנויות אחרות, ולהרגיש דוגמנית ליום אחד. בימינו, המראה החיצוני נעשה חשוב, ובגיל הנעורים לא כל שכן. דווקא לכן, חשוב מאד לטפח בכל נערה את תחושת הדימוי העצמי שלה, ואת ההרגשה שהיא יפה. צילומי בוק בת מצווה תורמים רבות לביטחון העצמי של כל אחת, ומעניקים לה תחושה של דוגמנית יפהפייה.

מתי כדאי לצלם בוק בת מצווה?

צילומי בוק בת מצווה בטבע נערכים לפחות חודש לפני האירוע, על מנת שניתן יהיה לערוך ולעצב את התמונות, ולהציג אותן באירוע בת המצווה. לכאורה, אפשר להצטלם בכל זמן שמתאים לנערה, אך נערות רבות מעוניינות להצטלם לא רק בסטודיו סגור, אלא גם בטבע או בלוקי ישנים ייחודיים. במקרים כאלה, מומלץ להצטלם בזמן מתאים מבחינת מזג האוויר. אין חובה להצטלם סמוך לאירוע – אם בת המצווה היא בחורף, ניתן להצטלם כמה חדשים מראש, בקיץ הקודם.

תכלת צילום אירועים

חברת תכלת – צילום אירועים עוסקת בצילומי סטודיו לאירועים מזה כ-15 שנה. חברת תכלת מציעה לבנות בת המצווה בוקים ייחודיים, מצולמים במקצועיות ומעוצבים בצורה מרהיבה, בוקים אשר מהווים מזכרת נפלאה ליום בת מצווה המיוחד כל כך.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ