צרו קשר
ּ

הפקת בר מצווה

הגעת לגיל מצוות? זו סיבה טובה לחגוג כמו שצריך!

אצלנו היהודים מקובל לחגוג לילד שהגיע לגיל 13 חגיגה גדולה על כך שמעתה הוא חייב בעול מצוות. החגיגה אינה מבדילה בין דתיים לחילונים וכולם נוהגים לחגוג אותה אם למען עול המצוות ואם כסימן שהילד סיים את תקופת ילדותו וכעת הינו בוגר.

בכל מקרה, כולם חוגגים ונותנים יחס מיוחד לגיל הזה אם כך ואם כך.

אם הנכם עומדים בפני הפקת בר מצווה דעו שהפקה כזו צריכה להיות איכותית, נכונה וטובה על מנת שתתאים לכל הצדדים המעורבים באירוע, גם להורים, גם לילד וכמובן לחבריו, זכרו שהילד הוא מרכז האירוע ועליכם לשתף אותו בכל הנוגע להתנהלות האירוע.

כיצד נהוג לחגוג בר מצווה בארץ?

אירוע כמו חגיגת הפקת בר מצווה יכול להיעשות במגוון גדול של סגנונות, החל מאירוע חברתי אינטימי בבית עם חברים ועד לאולם אירועים מפואר וטיול לחוץ לארץ . בסופו של דבר, הכל תלוי באופי המשפחה, ברצון ההורים וכמובן ברצון הילד ואל לנו להתעלם גם ממה שמקובל בחברה של הבן.

כידוע, רוב המשפחות בוחרות בדרך האוטנטית והקלאסית לחגוג את אירוע הבר מצווה של בנם והיא: הפקת בר מצווה במקום כמו אולם אירועים בין אם גדול ובין עם קטן, הזמנה של החברים והמשפחה הרחבה, די ג'י או להקה. אם אתם נכללים בדרך הזו בוודאי תרצו לתעד את אירוע הבגרות הראשון של ילדכם ושהערב יהיה בלתי נשכח, הערב בו הילד הופך מילד ל-נער.

הפקת בר מצווה אינה דבר של מה בכך ולכן יש לכם אותנו.

בכדי שהבר מצווה תהיה בעלת תוכן מעניין ובאמת תתאים למשתתפים בה אתם צריכים הפקת בר מצווה מקצועית אשר תתאם לכם כל שתצטרכו לאירוע ובייחוד תדאג גם לצוות צילום מקצועי אשר התנסה בהמון בר מצוות, אנו בחברת "תכלת" צילומים, מנוסים מזה שנים גם בנושא של הפקת בר מצווה על כל פרטיה וכן בצילומים בטכנולוגיות מתקדמות, כדי שמזכרת הערב תוכל להישאר עם הילד תמיד, ב"תכלת" אנו מקפידים לתת לכם שירות אדיב וסובלני ובעיקר-מקצועי, מאחלים לכם מזל טוב, אל תחשבו פעמיים או שלוש, כי עם תמונות וסרטים כמו שאנו עושים תהיו מאושרים עד מעל הראש.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ