צרו קשר
ּ

צילום חתונה קטנה

הגודל לא קובע! קצת על חתונה קטנה.

לפעמים דווקא את הדברים המשמעותיים ביותר בחיינו אנחנו רוצים לחגוג באופן אינטימי עם הקרובים לנו ביותר, חתונה קטנה הפכה להיות דבר נפוץ מאוד בשנים האחרונות, לא מעטים מחליטים לוותר על כל ה"שואו" הגרנדיוזי של אירוע מפור ויוקרתי שלרוב משמש יותר את האורחים בקבלת רושם והרבה פחות את החתן והכלה שתשומת הלב נלקחת מהם לעבר היוקרה.

אם נחשוב על הדברים היטב אף נשים לב שבהמון חתונות יש כל כך הרבה מוזמנים שאינם קשורים כמעט בכלל לאירוע, בן של דודה של דודה, קרוב משפחה מרוחק מאוד מאחד הצדדים, חבר של חבר של חבר, גם אם הם קשורים באופן כזה או אחר לזוג המיועד, הקשר הוא כה סמלי ולא משמעותי- שהרבה יותר טוב לוותר ולהיות עם אלו שבקשר איתכם ואוהבים אתכם באמת, לא פלא שטרנד של חתונה קטנה הפך להיות כה פופלארי.

אל תטעו, גם כאשר מארגנים חתונה קטנה ישנם המון תכנונים.

כפיע שאמרנו בכותרת הראשונה, הגודל אינו קובע!, זה שהוחלט ללכת על כיוון צנוע של חתונה קטנה ואינטימית אין הדבר אומר שנחסכו מאיתנו תכנונים, העבודה עוד רבה.
גם בתכנון של חתונה קטנה יש את כל הארגון והתהליך וסגירת הפינות הקטנות של חתונה גדולה, כמו למשל: אולם אירועים, קייטרינג איכותי וטעים, צוות צילום מקצועי לחתונה, בחירת די ג'יי או להקה שתנעים את הערב במוזיקה ותקפיץ לריקודים את המוזמנים אף אם הם מעט.

היתרונות הבולטים של חתונה קטנה:

  • חתונה קטנה לאו דווקא מפוארת פחות, דווקא כאשר מספר המוזמנים פחות נשאר תקציב להשקיע בדברים אחרים כמו ירח דבש למשל.
  • חתונה קטנה תגרום לכם להיות באמת מרכז הערב, תרגישו שהזמנתם בדיוק את מי שרציתם שילווה אתכם בערב המרגש ביותר, ולא אורחים נספים שאינכם מכירים. (אלא רק הוריכם…)
  • כמובן לא נשכח את העובדה הקיימת שככל שהאירוע קטן יותר כך הוצאותיו פחותות יותר, דבר אשר יתרום לכם להימנע מנזקים כלכליים אשר רבים הזוגות הנסחפים אליהם כתוצאה מחתונות גדולות.

גם חתונה קטנה צריכה להיות מתועדת ומצולמת

כדי שהקסם והזיכרונות הנפלאים והמרגשים ישארו אתכם לאורך כל חייכם, אנחנו כאןֱ

צוות צילום של חברת "תכלת" ישמח לקחת חלק ביום חתונתכם ולשמור לכם את הרגעים באלבומים מפוארים ובסרטי וידאו ערוכים למופת, אל תהססו והתקשרו אלינו עוד היום, וכמובן איך לא? שיהיה המון במזל!

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ