צרו קשר
ּ

מחיר בוק בת מצווה

מחיר בוק בת מצווה משתנה על פי חבילת הצילום אותה בחרתם, שכן ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על העלות, בין אם מדובר בצילום בסטודיו או בחוץ, עלות ההפקה, מספר אנשי צוות, או הוצאות נלוות כמו תפאורה, נסיעות וכדומה. כמו כן, המחיר משתנה בהתאם לניסיון ולמקצועיות החברה, לכן כדאי לדעת כי תכלת צילום אירועים ברמה אחרת מציעה מגוון חבילות צילום בוק בת מצווה ומחויבת למחירים תחרותיים ולתמורה מלאה בעד הכסף.

מחיר בוק בת מצווה – איך נקבע המחיר?

תכלת צילום אירועים ברמה אחרת מתמחה בכל שירותי הצילום לאירועים פרטיים ועסקיים. בין השאר, החברה מציעה פתרונות יצירתיים ומתקדמים לצילומי בוק בת מצווה מקצועי, חתונות, ברית, מסיבות פרטיות ואקסקלוסיביות, ימי הולדת וצילום אירועים עסקיים בכל הארץ. כסטודיו מוביל לצילום אירועים אנו מציעים ללקוחותינו מגוון חבילות לצילומי בוק בת מצווה, כאשר המחיר נקבע ומושפע בין השאר מהפרמטרים הבאים:

  • שעות עבודה של צוות הסטודיו
  • עלויות תפעול הציוד
  • משך יום הצילומים
  • שירותים נלווים כמו תכנון והקמת תפאורה, סטיילינג, איפור וכדומה
  • מיקום צילומי הבוק (בצילומי חוץ יש עלויות נוספות כמו נסיעות, זמן וציוד מיוחד)
  • כמות הצילומים שיש ללטש, לעבד ולהדפיס
  • איכות ההדפסה ואלבום התמונות

מחיר בוק בת מצווה מקצועי משתנה בהתאם לחבילה הנבחרת, ניתן להזמין חבילה בסיסית הכוללת לרוב שעה וחצי עד שעתיים של צילומים בסטודיו או בשטח, יש גם חבילות מקיפות יותר הכוללות שירותים נלווים כמו סטייליסט צמוד, מאפר מקצועי, ציוד צילום מיוחד ועוד.

בוק בת מצווה ברמה אחת מעל כולם ובמחיר משתלם

בשנים האחרונות כל הנערות החוגגות בת מצווה מעוניינות בבוק מקצועי ואמנותי, את הבוק נהוג לצלם כמה שבועות לפני האירוע עצמו. ניתן להשתמש בצילומים המרהיבים כדי להכין הזמנות מקוריות למסיבה, להקרין את תמונות הילדה על מסכי ענק באירוע, להכין מצגת בת מצווה הכוללת צילומים מרהיבים מהבוק ועוד.

תכלת צילום אירועים ברמה אחרת מציעה מספר חבילות לצילומי בוק בת מצווה, במחירים אטרקטיביים וברמה אחת מעל כולם. אנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות על מנת לגבש קונספט, לבחור לוקיישן וליהנות משירות מקצועי וחדשני ומבוק בת מצווה מקורי, מרגש ויוצא דופן.

מחיר בוק בת מצווה

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ