צרו קשר
ּ

מחיר צלם לחתונה

כשאתם בוחרים בנו לצילום החתונה שלכם, אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו תמורה מלאה למחיר

חתונה היא לכל הדעות אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו של כל אדם, אך מלבד השמחה הרבה וההתרגשות, יש צורך בהכנות רבות לקראת האירוע עצמו, כמו בחירת תאריך, מציאת אולם אירועים, עיצוב הזמנה וגם בחירת צלם לחתונה. רגע לפני שאתם מבררים אודות מחיר צלם לחתונה, כדאי לדעת שיש פרמטרים שונים המשפיעים על המחיר וגם על התוצר שתקבלו.

 

איך נקבע מחיר צלם לחתונה?

כאשר אנו בונים חבילת צילום לזוג ליום חתונתו, יש מספר פרמטרים שאנו מביאים בחשבון בהצעת המחיר:

  • האם אתם מעוניינים בצילומי סטילס בלבד או גם צילומי וידאו?
  • האם מספיק צלם אחד או שיש צורך בצוות צלמים?
  • האם תרצו שנצלם רק את האירוע עצמו או שניפגש לפני תחילת האירוע לצילומים של בני הזוג?
  • היכן ייערך האירוע ובאיזה לוקיישנים נבצע את הצילומים?
  • מהו התוצר בו אתם מעוניינים? תמונות גולמיות או גם אלבום מעוצב?

בנוסף לכל הנקודות הללו, אנו לוקחים בחשבון גם את הציוד שישמש אותנו לצילום האירוע והזמן שיידרש לערוך את התמונות, כדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר תמורת המחיר שתשלמו.

 

ויש עוד נקודה שחשוב לקחת בחשבון

אנחנו בתכלת מבינים שיש לכם הוצאות כספיות רבות לקראת החתונה, ולכן ברור לנו שאתם מחפשים את חבילת הצילום הטובה ביותר במחיר משתלם. עם זאת, כדאי לזכור שבסופו של דבר מדובר בתמונות שישמשו כמזכרת לעד מאחד הימים המיוחדים ביותר שתחוו יחד, ולכן כדאי לחשוב פעמיים לפני שמתפשרים על צילום בינוני. בחתונה שלכם אתם צריכים צלם שיתייחס לכל המוזמנים באדיבות וידע לתפוס את הרגעים הנכונים.

כשאתם מעוניינים לקבל הצעות עבור מחיר צלם לחתונה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לחברת תכלת, וליהנות משירותי צילום מקצועיים בדיוק כמו שאתם מחפשים, במחירים אטרקטיביים.

עומדים להתחתן? אנו בתכלת מתרגשים יחד אתכם ומציעים לכם צילום תמונות מקצועי ברמה גבוהה שיישארו כמזכרת נצחית ויפהפייה מיום שהוא בלתי נשכח. צרו קשר עוד היום בטלפון, במייל או דרך האתר, ונשמח לעמוד לצדכם ביום החשוב בחייכם.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ