צרו קשר
ּ

מפיק אירועים

הפקה וצילום של אירועים:

מי שמבין בצילום יודע באופן חד משמעי שתמונות מתחלקות לכמה תחומים- תמונות שהינן "תמונות מצב" שמנציחות רגע מסוים שצלם מוכשר יודע לתפוס ולתעד, ותמונות שהינן תהליך של הפקה מדוקדקת ביותר- מהמצולמים בתמונה ממש ועד התפאורה, הרקע, צורת העמידה וכן הלאה. כדי להנציח אירועים ורגעים חשובים בחייכם, יש לפנות לצלמים שמומחים לשני הסגנונות המדוברים. צלמים איכותיים באמת בעלי יכולות גבוהות ושנים של ניסיון, יודעים כיצד ליצור את התמונות שמנציחות את הרגע וכיצד ליצור תמונות ברמה של מפיק אירועים.

הקשר שבין מפיק אירועים ובין צילום אירועים:

צוות צילום אירועים בו נכללים צלמים מהמדרגה הראשונה, הוא צוות שמלווה את בעלי האירוע בכל רגע ממש. צוות צילום שכזה, חייב לקלוט את החצן לוחש סוד באוזן של כלה, הוא גם חייב לשים לב שהסבתא מהצד מזילה דמעה, צוות צילום שכזה יידע כיצד להוציא מילד בר המצווה מודאג את החיוכים הכובשים ביותר וכן כיצד כדאי לביים רקע כדי להכניס לתמונה מוטיב משפחתי ונעים. אכן, כאשר רואים מה הוא צוות צילום מנצח, מבינים כיצד נקשר קשר עם מקצוע של מפיק אירועים. צלם טוב פשוט מלווה כל שלב באירוע, כמו מפיק אירועים מוביל ומומחה מסוגו. כמובן שחשוב מאד לציין, שישנם צלמים ומפיקים שלובשים את שני הכובעים.

מפיק אירועים – תפקיד:

תפקיד של מפיק אירועים מתפרס על פני שלבי תכנון והוצאה לפועל שונים של האירוע. מפיק אירועים מלווה את בעלי האירוע עוד מתחילת ההכנות, בחירת התאריך, המיקום, הצוותים השונים שישולבו באירוע, נושא עבור האירוע וכן הלאה. מפיק אירועים אחראי, נוכח ביום האירוע עצמו על מנת לתת הכוונות בפועל, להיות קשוב ללחצים ולמשברים שמלווים את בעלי האירוע וכדומה. בזמן האירוע, מפיק אירועים צריך לדעת כיצד להוציא מכל רגע את המקסימום וכמובן, כיצד להנציח את כל האירוע.

תכלת צילום אירועים:

תכלת צילום אירועים הוא הבית שלכם אם אתם מעוניינים בצילום ושירותים של מפיק אירועים ברמה גבוה, עם אוזן קשבת לאורך כל תהליך הוצאת האירוע לפועל וכמובן- עם צוות שישאיר אתכם עם תמונות שאומרות כל מה שאתם כבר לא יכולים.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ