צרו קשר
ּ

צילום אירועים קטנים

אין קשר למספר המוזמנים, המקום שבחרתם או נושא האירוע. גם כאשר מדובר בצילום אירועים קטנים, אנחנו לא מתפשרים על שירות מקצועי

באירועים רבי משתתפים כולם מבינים את הצורך בשירותי צילום מקצועיים, אולם לעתים כאשר מדובר בצילום אירועים קטנים, יש נטייה להתפשר הן מבחינת הרמה המקצועית של הצלם והן מבחינת המחיר. אם אתם מתכננים אירוע קטן, אנחנו ממליצים לכם להיות ערניים ולשים לב שאתם בוחרים בצלם בעל ניסיון ועם תודעת שירות גבוהה, כדי שלא יתעוררו בעיות בהמשך או אי הבנות.

 

היכן יכולות להתעורר בעיות?

לעתים, כאשר ספקים נותנים שירותים לאירועים, הם מעדיפים לקחת אירועים גדולים על פני אירועים קטנים, כדי להרוויח יותר, ומבחינתם אירוע קטן הוא סוג של פשרה. עבורכם כמובן הסיפור הפוך לחלוטין. לא משנה מה כמה קטן ואינטימי האירוע שלכם, אתם מייחסים לו חשיבות רבה וזה היחס שאתם מצפים לו מצד כל נותני השירות ששכרתם.

 

בפער הזה שנוצר בין הציפיות שלכם לציפיות של נותני השירות, יכולים להיווצר מספר בעיות או אי הבנות, הקשורות לאיכות הצילום, מספר התמונות שתקבלו, רמת הציוד שהצלם ישתמש בו וגם היחס לאורך כל האירוע וגם לאחריו. כשאתם בוחרים בנו, אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו את הטוב ביותר, גם באירועים קטנים.

אירועים קטנים שהם גדולים

אנחנו בתכלת מתייחסים לכל אירוע ברצינות, ומשקיעים בו את המקסימום כדי שאתם תוכלו ליהנות מתמונות יפהפיות ומקצועיות שישמשו אתכם כמזכרת לכל החיים. בכל אירוע, לא משנה היכן הוא מתקיים וכמה אנשים הזמנתם, אנו מקפידים לעמוד בהתחייבויות שלנו כלפיכם, ולהגיע בזמן מאובזרים בציוד מתקדם וחדיש, ולתת לכם שירות עם חיוך לכל אורך האירוע.

 

הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים בצילום אירועים מסוגים שונים, הוא היתרון הטוב ביותר שאנו מציעים לכם לצד רמה מקצועית גבוהה ללא פשרות, אנו מתנהלים בשקיפות ובפתיחות מלאה עם לקוחותינו, כך שתוכלו לדעת מראש מה תקבלו במסגרת חבילת הצילום שהזמנתם וכמה היא תעלה לכם. תרצו לשדרג או לשנות משהו בחבילה? אנחנו יודעים גם להתגמש במידת הצורך ולבוא לקראת הלקוח, כדי שתצאו מרוצים.

להזמנת צילום אירועים קטנים אנו ממליצים לכם להיכנס לקטלוג התמונות שלנו, להתרשם מהסגנון ומהרמה הגבוהה, וליצור אתנו קשר כדי שנוכל לשריין עבורכם את התאריך.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ