צרו קשר
ּ

צילום בת מצווה

בשעה טובה, הילדה הקטנה שלכם כבר איננה ילדה קטנה עוד. לנגד עיניכם, ההורים, היא גדלה במהירות והופכת לנערה בוגרת. יום בת המצווה הוא היום שמסמל את המהפך בחייה של כל ילדה, את היום שבו היא הופכת לנערה, כמעט לאישה. את היום המיוחד הזה, כל נערת בת מצווה מעוניינת לחגוג בצורה מיוחדת, אשר אופיינית לה, לאופי שלה ולסגנון האהוב עליה. אך דבר אחד בטוח – כל נערה רוצה מזכרת מן היום המיוחד הזה, וכל אחת מעוניינת למצוא באלבום התמונות שלה תמונות יפהפיות של אחד הימים החשובים בחייה.

צילום בת מצווה מקצועי

ברוב המקרים, צילום בת מצווה הוא נושא אשר מורכב מכמה חלקים. החלק הראשון, הברור מאליו, הוא צילום של אירוע בת המצווה עצמו. מסיבת בת המצווה, גדולה או קטנה, היא אירוע חד פעמי, וכל אחת מעוניינת במזכרת ייחודית מן היום הזה. נוסף לצילום במקום, ישנם שני חלקים נוספים אשר כלולים בצילום בת מצווה. אחד הוא בוק בת מצווה, נושא שנעשה נפוץ מאד כיום. כל נערה מעוניינת להצטלם בסטודיו איכותי, וליצור לעצמה בוק תמונות מבעוד מועד, על מנת שתוכל להציג אותו באירוע בת המצווה, ולשמור אותו כמזכרת ייחודית ומרגשת. החלק האחרון של צילום בת מצווה הוא הסרטה ועריכה של קליפ לבת המצווה, אשר ערוך בסגנונות שונים בהתאם לטעמה של הנערה. כמו הבוק, גם הקליפ מוצג בדרך כלל במסיבת בת המצווה, ונשמר אחר כך למזכרת.

איך בוחרים סטודיו לצילום בת מצווה?

שלא כמו באירועים אחרים, צלמים של אירועי בת מצווה צריכים להכיר את הסגנון של הדור הצעיר, ולדעת לתקשר עם בנות הגיל. אנו בתכלת – צילום אירועים מציעים לכם צילום איכותי של אירוע בת המצווה, תוך תקשורת נפלאה עם נערת בת המצווה וחבריה. אצלנו תוכלו לקבל חבילות צילום בת מצווה הכוללות את שלושת חלקי העבודה – צילום אירוע, בוק וקליפ, או חבילות חלקיות המכילות רק חלק מסוגי הצילומים, על פי הצרכים האישיים שלכם. עם תכלת, אירוע בת המצווה שלכם יהיה מושלם, ובסופו תזכו במזכרת שתישאר איתכם לאורך שנים רבות.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ