צרו קשר
ּ

צילום כנסים

מה ההבדל בין צילום אירועים פרטיים לצילום כנסים ומהי החשיבות בבחירת צלם מקצועי ורב ניסיון לצילום כנס?

כאשר מחפשים צלם לצילום כנס, חשוב לדעת שיש הבדלים משמעותיים בין צילום אירועים פרטיים לבין צילום כנסים. המונח "אירועים פרטיים" מתייחס בדרך כלל לחתונות, בר ובת מצוות, בריתות ואירועים קטנים משפחתיים כמו ימי הולדת, הנחת תפילין וכן הלאה. בכל האירועים הללו מטרת הצילום היא להנציח את הרגע, ולהפיק תמונות שישמשו כמזכרת משמחת בעיקר עבור בעלי האירוע. בצילום של כנס הסיפור שונה לחלוטין.

 

מה מיוחד בצילום כנסים?

כאשר עורכים כנס מקצועי, הצורך בצלם הוא לאו דווקא לתיעוד רגעים מיוחדים, אלא יותר לצורך פרסום ושיווק. התמונות ישמשו ככלי משמעותי ביחסי הציבור של עורכי הכנס, ולכן הדגש יהיה על נקודות שונות לחלוטין.

בין היתר, חברה המספקת שירותי צילום לכנס צריכה לבדוק האם צלם אחד יספיק או שיש צורך בצוות צילום והאם הלקוחות מעוניינים בצילומי סטילס או שילוב של צילום וידאו. הצלם עצמו צריך לדעת לעבוד בתנאי התאורה המיוחדים, כיצד להשתלב ולצלם מבלי להפריע למהלך הכנס ואיך לזהות את האנשים החשובים ובעלי תפקידי המפתח. התמונות עצמן יגיעו לאחר מכן אליכם, ותוכלו לבחור אילו תמונות לפרסם באמצעי התקשורת השונים, באינטרנט ובאתר הבית שלכם.

 

כדי שהתמונות יוכלו לשמש אתכם ככלי פרסום ושיווק, אתם צריכים שהתמונות יהיו איכותיות, ומסיבה זו מומלץ לא להתפשר על הרמה המקצועית של הצלם והניסיון שלו בצילום אירועים מסוג זה.

אנחנו בתכלת מעסיקים צלמים ברמה מקצועית גבוהה, עם ניסיון בצילום סוגי אירועים שונים, פרטיים ועסקיים כאחד. הצלם שיגיע לשטח יביא עמו את כל הציוד הנדרש, ויעבוד בשיתוף פעולה מלא עם המארגנים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. את התמונות שתקבלו מאתנו, תוכלו לתלות באחד מקירות המשרד או להפוך לנכס שיווקי רב ערך. זכרו: כשהתמונות שלכם איכותיות, זה משפיע על המוניטין שלכם לטובה ועל התדמית שאתם רוצים לשדר.

מעוניינים בשירותי צילום מקצועיים לכנס שאתם עורכים? זה הזמן ליצור עמנו קשר. תכלת – צילום ברמה אחרת.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ