צרו קשר
ּ

צילומי חתונה מיוחדים

כשאתם לא רוצים שהתמונות מהחתונה שלכם ייראו כמו תמונות מחתונות אחרות, אתם מוזמנים לדבר אתנו

אם חשוב לכם להישאר עם תמונות שישקפו את הרגעים המיוחדים שחוויתם במהלך החתונה, או שאתם מעוניינים בתמונות מקוריות שלא רואים בכל מקום, צוות צלמי חתונות של תכלת צילום כאן ערוכים ומוכנים להקשיב לחלומות שלכם, ולהפוך אותם למציאות, באמצעות צילומי חתונה מיוחדים.

למה צריך תמונות מיוחדות ומקוריות?

אנחנו בתכלת מציעים לכם מגוון חבילות צילום לחתונה, ולכם נותר רק לבחור את החבילה המתאימה ביותר עבורכם. ההתאמה אינה קשורה רק למחיר הצילום ומספר התמונות, אלא גם לסגנון הצילום בו אתם מעוניינים.

יש זוגות אשר מחפשים צלם שיגיע מעט לפני תחילת שלב קבלת הפנים, ומאותו רגע יתעד את האורחים ואת מהלך האירוע. זוגות אחרים רוצים תמונות מקוריות שכל מי שיתבונן בהם יופתע לטובה ולא יפסיק להחמיא, ותמונות כאלו גם יזכירו לזוג עצמו את כל הרגעים והרגשות שהם חוו ביחד ולבד, ויגרמו להם לחוות שוב את הכל מחדש.

למה אנחנו מתכוונים בצילומי חתונה מיוחדים?

אנחנו יכולים לקבוע אתכם לפני ההגעה לאולם, כדי לצלם את שניכם יחד וכל אחד לבד. את הצילומים נוכל לעשות תוך כדי ההתארגנות שלכם לאירוע כדי לתעד את השלבים השונים של ההכנות, או שנקבע לוקיישן יפהפה ומיוחד שישמש כרקע לצילומים. אם תהיו מעוניינים, תוכלו לצרף את החברים הקרובים אליכם, שמלווים אתכם ביום החשוב הזה, לקחת חלק בתמונות.

באירוע עצמו, נדע לתפוס את הרגעים הקטנים שלא כולם שמים לב אליהם, כמו דמעת התרגשות, חיוך מבויש ועיניים מלאות באהבה. הרגע בו אתה צועד לקראתה, הרגע בו אתה שובר את הכוס והרגע בו החברות שלה מחבקות אותה חיבוק גדול. רגעים כאלו ואחרים הם בדיוק מה שהופכים את התמונות למיוחדות, וכמובן שזה לא חייב לבוא על חשבון התמונות הרגילות שיש בכל חתונה, אם תהיו מעוניינים בכך.

אתם עושים הכל כדי שהחתונה שלכם תהיה בלתי נשכחת, אז למה שתתפשרו על התמונות? להזמנת צלם חתונות שיעשה צילומי חתונה מיוחדים, תוכלו ליצור עמנו קשר במייל, בטלפון או דרך האתר, וביחד נתאים לכם את חבילת הצילום המושלמת.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ