צרו קשר
ּ

צילומי תדמית

זקוקים לצילומי אווירה שישקפו אתכם היטב ביום עבודה? אולי מעוניינים להירשם לאתרי היכרויות ואתם צריכים תמונת פורטרט אישית שתייצג אתכם במיטבכם? צילומי תדמית, כשמם כן הם, אמורים לשקף את התדמית שלכם באופן חיובי וייצוגי. תאורה טובה, עמידה זקופה, איפור מקצועי – אין ספק שכולם תורמים את חלקם לתמונת תדמית מקצועית. מעל כל אלו, מנצח צלם מקצועי שיידע לנהל את הפקת הצילום על צידה הטוב והיעיל ביותר.

צילומי תדמית – כרטיס הביקור שלך

צילום תדמית הוא הרבה יותר מעבר מתמונה אחת מוצלחת שלכם. בעלי עסק קטן? צילומי תדמית משקפים גם את העבודה שלך, ולמעשה, מהווים כרטיס הביקור שלכם. מעבר לכך, צילומי תדמית מסייעים ללקוחות להכיר את הפנים מאחורי העסק, להתחבר אליכם ובהתאם גם להתחבר טוב יותר למוצרים שלכם. מה טומן בחובו יום צילומי תדמית? הוא הרבה פחות מפחיד ממה שנדמה לכם!

  • החשיבות בצלם מקצועי

במקרים רבים, אנשי עסקים מוותרים על שירותיהם של צלמים לצורך צילומי תדמית. בין שלל התירוצים שהם ממציאים לעצמם, רבים מסבירים כי גם כך הם אינם פוטוגניים, ובהתאם, מוותרים על תמונה עסקית איכותית. מעשה זה בעיקר מביע וויתור עצמי שכן צלמים מקצועיים יוציאו מכם את המרב לצורך הצילומים: תאורה מקצועית, עדשות מדויקות וריטוש קל במקרה הצורך – כולם דגשים שצלם מקצועי ידע להשקיע בהם ביום צילומי התדמית שלכם.

  • הלוקיישן לצילומי התדמית

בין אם מדובר בצילומי פנים בלבד, או צילומי פנים וגוף, הרקע שיהלום אתכם הוא מגוון. הצלם שלכם ידע לייעץ ולהמליץ לכם על לוקיישנים שיהלמו את המראה ואת האופי שלכם. צילום מבויים במשרדי החברה, או אפילו בסטודיו של הצלם – צילום איכותי ישדר אמינות בעיניו של הלקוח. בהתאם, ובזכות תמונות התדמית הללו תמשכו לקוחות חדשים שיתעניינו בשירותים שאתם מציעים.

צילומי תדמית מקצועיים

צילומי תדמית מחיר משתלם בסטודיו לצילום תכלת

כפי שראיתם, צילומי תדמית אינם מפחידים, ולמען האמת – הם מהנים למדי! מדובר ביום מלא, בו אתם נמצאים במרכז ולצדכם צלם מקצועי שדואג לקלוט את המהות שלכם באמצעות עדשת המצלמה. יקי יעקב הוא הבחירה המומלצת לכל מי שמעוניין בצילום תדמית מוקפד, איכותי, ובעיקר – מכיל ומרגיע.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ