צרו קשר
ּ

צלם חתונות

צלם חתונות בצפון בוחרים רק בחברת תכלת צילום אירועים. בעזרת צוות מקצועי, ציוד צילום מתקדם, עין אומנותית ואוזן קשבה לצרכי הלקוח, אנחנו שואפים ליצור, יחד איתך, את התמונות והסרטונים אשר יזכירו לך את האירוע ויעצימו את כל החלקים הטובים ביותר בו.

יום החתונה הוא היום המרגש ביותר בחייהם של כל זוג צעיר. אחרי אין ספור טעימות, בחירת השירים וערב הרווקות – הנה הוא הגיע. כדי שהזיכרון השמח יישאר אתכם תמיד, צוות צלמים מיומן ידע להתאים את אופי החתונה לסוג עבודת הצילום הנדרשת. בהתאם, בחירת צלם חתונות מוצלח תאפשר לכם ליהנות ולקרוע את הרחבה כאשר אתם משאירים כל העבודה לאנשי המקצוע לצדכם.

צלם חתונות בצפון

מורכבות עבודתו של צלם החתונות

צילום החתונה והקלטת הרגעים הקסומים בה הוא נדבך בלתי נפרד בכל חתונה. על אילו דגשים רצוי שתתנו את מרב תשומת הלב בעת בניית חוזה העבודה מול צלם החתונה שלכם?

  • תמונות סטילס וסרטי ווידאו

בין אם בחרתם בחבילת צילום קטנה, גדולה או מורחבת, צילומי סטילס לצד קטעי וידאו ישמרו את חוויית החתונה שלכם כאירוע מכונן ומרגש. צלם סטילס יתעד אתכם מחוץ לאולם, את קטעי החופה ושבירת הכוס המרגשים וכמובן את רחבת הריקודים. מעבר לתיעוד יום החתונה באמצעות סטילס, השקעה גם בקליפ לחתונה הוא נכס חשוב אליו תוכלו לחזור לאורך השנים ולהיזכר ברגעים השמחים. בנוסף לכך, צילום חתונה אווירי יעקוב אחר החופה וידמה זווית ממעוף הציפור; זווית יוצאת דופן המצולמת במבט מלמעלה וביכולתה לקלוט את סביבתם של הזוג באופן שלם ואת האנרגיות השמחות שהאורחים מעניקים לחתן ולכלה.

  • קבלת חומרי הצילום

האורח האחרון עזב את רחבת הריקודים, סבתא הלכה לישון ואפילו אתם כבר הגעתם לחדר המלון ומתכוננים לשינה ארוכה. בתום אירוע החתונה, בין אם בשבוע שלאחריה או כחודש לאחר מכן, אתם זכאים לקבל המידע המצולם, לעבור עליו ולהמליץ לצוות הצילום באלו תמונות להשתמש בבניית האלבום. מדובר באחד השלבים החשובים והדרמטיים בכל חתונה, ולכן רצוי לקבוע בשלב מוקדם בתכנון החתונה – ואף לעגן זאת בחוזה – מתי הצלם יעביר אליכם את התמונות ובכמה זמן מותר לו להתעכב.

צלם חתונות בחיפה

צלם חתונות בהוד השרון

בחירה בצוות צילום מקצועי יעשה את ההבדל וישנה את תצוגת החתונה שלכם מרגילה לפנומנלית. ציוד מתקדם, כישרון ומרכיבים נוספים יתרמו לעבודת הצילום. אצל יקי יעקב תזכו ליחס אישי ושיחה מעמיקה דרכה ידע לתכנן את עבודת הצילום ביום המיוחד שלכם.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ