צרו קשר
ּ

צלם לחתונה קטנה וגדולה

הכרתם בצבא, התחלתם לצאת מעט אחרי כן, והנה, כעבור 5 שנים – הוא כרע ברך, שלף טבעת וביקש שתינשאי לו. תכנון החתונה הוא מסע לא פשוט: לבחור את מנות האוכל הכי טעימות לצד אולם האירועים המיוחד – אין ספק שמדובר בפרויקט לא פשוט. עם זאת, האירוע לא יהיה שלם ללא צלם לחתונה שיתעד את הצעידה לחופה, את רגע שבירת הכוס וכמובן את האורחים.

דגשים לבחירת צלם לחתונה

חתונה הוא רגע מכונן בחייהם של זוג אוהבים: לא רק שהוא משקף את אהבתם הנצחית אחד כלפי השני, אלא גם מהווה את נקודת הפתיחה להמשך חייהם המשותפים. בבואם להתחיל בתכנון יום החתונה והצילום שלה, במה הזוג הטרי צריך להתמקד?

  • התאמת אופי הצילום לאירוע

בין אם אתם זוג שקט המתכנן חתונה רגועה, ובין אם אתם מתעקשים להזמין את כל השכנים שלכם וגם את הדודנים השניים מצד אימא, אופי צילום החתונה ידרוש התאמה. במידה ומדובר בחתונה קטנה במסעדה או בית כנסת, ועם כמות מוזמנים מצומצמת, דרישות הצילום לא יהיו גבוהות במיוחד ולרוב יידרשו שני צלמים בלבד: צלם אחד לסטילס ונוסף לווידאו.

  • עמידה בתקציב לחתונה

סטודנטים המתחתנים במהלך התואר, והתקציב שלכם לא מאפשר יד חופשית על אלמנטים כמו צילום בחתונה? רצוי להגיע לכמות מינימלית עד כמה שניתן של צלמים לאורכו של יום החתונה. ישנן אפשרויות נוספות לעמידה בתקציב, וצוות סטודיו צילום מקצועי לא ירמה אתכם ואף יכוון אתכם בהתאם.

  • חבילת צילום

חבילות הצילום הן מגוונות, ומשתנות מחברה לחברה. רוב החבילות הסטנדרטיות יציעו, למשל, יצירת מגנטים לאורחים, צילום אמנותי, עריכת התמונות וסרטי הווידאו, שימוש במצלמת וידאו DSLR התלווה את הזוג המלכותי לאורכו של היום המיוחד שלהם ועוד אלמנטים רבים וטובים. בהתאם לכך, בפגישות הייעוץ הראשונות עם צלם החתונה, רצוי שתדונו עם הצלם בכל הפרטים הללו.

תיעוד היום הרומנטי ביותר בחייכם

תיעוד החתונה שלכם הוא הרגע המשמעותי ביותר, זיכרון טוב אליו תוכלו לחזור גם בעוד 10 או 20 שנים ולהביט לאחור ולהיזכר ביום היפה הזה. אצל יקי יעקב תקבלו את היחס המקצועי ביותר, לצד שירותי צילום מגוונים ומצויינים.

 

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ