צרו קשר
ּ

צלמי חתונות

צלמי חתונות מובילים – תכלת צילום אירועים. בעזרת עין מקצועית וציוד מתאים ניתן להעצים את החוויה ולשמר אותה עבורך לנצח. בתכלת צילום ברמה אחרת צלמי החתונות שלנו לא מתפשרים על שום היבט במהלך יצירת הסרטונים והתמונות שלך – כי לצלם זה ההפך מלשכוח.

אחד המקצועות הכי שמחים הם, סביר להניח, צלמי החתונות. לצלם את הכלה המחויכת ואת השמלה הלבנה והיפה שלה, לעקוב ולהסריט את החופה ממעוף הציפור ואפילו לצלם את האוכל המגרה המוגש ואת האורחים קורעים את רחבת הריקודים: עבודתם של צלמי החתונות אינה פוסקת ומלאכתם קודש היא.

צלמי חתונות יתאימו עצמם לאופי האירוע

עבודת הצלמים בחתונות היא מורכבת. ואכן, השימוש ברבים במילה 'צלמים' היא הכרחית: בכל חתונה, גם האינטימית ביותר מבניהן, דורשת מינימום של 2 צלמים. בואו נסקור יחדיו בקצרה את סוגי החתונה השונים הדורשים עבודת צוות של צלמים מקצוענים.

  • צילום חתונת בוטיק מול גן אירועים

היקף הצלמים שילוו אתכם לאורך יום החתונה נקבע בהתאם לגודל החתונה והתקציב של הזוג שעומד להינשא. במידה ויש לכם התקציב הנדרש לכך, כלומר – חתונה הכוללת מוזמנים רבים וממוקמת באולם חתונות רחב היקף, בהתאם לכך, יהיה צורך במספר צלמי סטילס ו-ווידאו שיוכלו לעמוד במשימת התיעוד באופן מוצלח ומספק.

  • צילום חתונה ביום שישי

חתונות שישי בצהרים הן פתרון מושלם עבור זוגות בעלי אופי רגוע המחפשים אווירה פחות מעונבת. לא רק שהאורחים מגיעים רעננים בהרבה, החתן והכלה נינוחים לקראת בואה של שבת מלכה כזוג נשוי. צילום החתונה, בהתאם, יקבל תאורה מחמיאה, זהובה ושמחה. הילת השמש אשר תקיף את הזוג, משפחתם ואת המוזמנים תוסיף נופח קדוש לא פחות.

  • צילום אירועים שונים לקראת החתונה עצמה

אם לא מספיקים לכם מסיבת האירוסים, ערב הרווקים ותכנון יום החתונה עצמו, הצטרף לעגלת החגיגה סביב החתונה טרנד חדש: טראש דה דרס. מה הוא כולל? ובכן, כשמו כן הוא: הרס השמלה בלוקיישנים נבחרים ואהובים על הזוג. כי אין כמו להוציא כסף על שמלה כדי להרוס אותה וגם לצלם את זה קורה. בין אם בחוף הים או בבריכה בוילה של ההורים שלכם, צילומי טראש דה דרס בידיו של צלם מקצוען תמחיש את ההומור שלכם כמו גם את ההתרגשות לקראת אירוע החתונה עצמו.

צלמי חתונות מובילים

צילום מקצועי לאירוע גדול מהחיים

הרגע בו חתן וכלה עומדים יחדיו מתחת לחופה ונודרים לאהוב אחד את השני לנצח הוא רגע קסום. יקי יעקב מציע שירותי צילום מיומנים שילוו את רגעים השמחים שלכם לעבר העתיד המשותף.

למעלה

כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת, אנחנו כבר נדאג לשאר:

ּ